KKTC Karantinasız Giriş Gece Kulüpleri

 KKTC karantinasız giriş gece kulüpleri. Merhaba sevgili kibriskulupler.com ziyaretçileri. Bu yazımızda KKTC karantinasız giriş gece kulüpleri ile ilgili en güncel bilgileri size aktaracağız. Sürekli ziyaretçilerimizin bildiği üzere web sitemiz kulüplerin açılış tarihini ve yeni gelişmeleri ilk yayınlayan web sitesidir. Son günlerde en çok merak edilen konular Kıbrıs gece kulüplerine gitmek için karantina da kalacak mıyım ? Hangi şartlarda karantinasız giriş yapabilirim ? Bu sorular sıklıkla sorulduğu için detaylı bir bilgilendirme sayfası ile tüm bu soruları yanıtlıyoruz. Kıbrıs Gece Kulüpleri hakkında en güncel ve özgün bilgiler kibriskulupler.com/blog sayfasında yayınlanmaktadır. Katalog, rezervasyon, transfer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve güncel gelişmeler hakkında sorularınız için whatsapp destek hattımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

KKTC Karantinasız Giriş Gece Kulüpleri

Karantinasız Giriş Bilgileri

KKTC’ye girişlerde uygulanan karantina süresi, ülkelere göre 10 ila 14 gün arasında değişmektedir. Karantina olmadan giriş yapabilmeniz için çift doz covid-19 aşısı olmuş olmanız gerekmektedir. Son 6 ay içerisinde covid-19 atlatmış iseniz üzerinden 30 gün geçmiş pozitif test sonucunu ibraz etmeniz gerekmektedir. Ek olarak son 72 saat içerisinde yapılmış PCR testinizde covid-19 negatif olması durumunda karantina uygulaması olmadan KKTC’ ye giriş yapabilir ve Kıbrıs gecelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Eğlence mekanları ve gece kulüplerinin de açılması ile birlikte Kıbrıs Gece Hayatında önemli bir hareketlilik olmuştur. Uzun süren bekleyişin ardından kulüplerin resmen açılmış olması ve birbirinden güzel kızların gelmeye başlamasıyla hareketlilik de günden güne artmaktadır. Siz de ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için whatsapp destek hattımızdan iletişime geçerek bu eğlenceyi yaşayabilirsiniz. Herkese sağlıklı günler dileriz.

KKTC Karantinasız Giriş Gece Kulüpleri
yeni kimlik

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp