Gece Kulüpleri İzin Ve Karantina Durumları

Gece Kulüpleri İzin Ve Karantina Durumları

Gece kulüpleri izin ve karantina durumları hakkında en güncel bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz. Şu anda izinler başlamış olup yeni gelecek olan dansçı kızlarla ilgili güncel videolar ve katalog resimleri elimize ulaşmaya başlamıştır. Yeni videolar geldikçe web sitemizde paylaşılacaktır. En güncel bilgilere ulaşmak için kibriskulupler.com web sitemizi takipte kalınız. Detaylı kataloglara ulaşım için whatsapp destek hattımızdan mesaj bırakabilirsiniz.

Gece Kulüpleri İzin Ve Karantina Durumları

Merhaba sevgili kibriskulupler.com ziyaretçileri. Daha önce de duyurmuş olduğumuz gibi Kıbrıs gece kulüpleri açılma tarihi 27.05.2021 olarak netleşmiştir. Bu süreçte en güncel bilgiler ilk olarak web sitemizde yayınlanmıştır. Süreçle ilgili bilgileri kibrisgeceklup.com/blog adresinden takip edebilirsiniz. Son zamanlarda medyada yer alan gece kulüplerinin açılışı iptal oldu gibi yazılara itibar etmeyiniz. Yeni gelişmeler oldukça web sitemizde yayınlanacaktır.

Kıbrıs Gece Kulüpleri Açılıyor

Açılış tarihinin netleşmesi ile birlikte dansçı kızların izinleri de sorunsuz bir şekilde ilerlemekte olup adaya girişleri başlamıştır. Şu an karantinada bulunan bir çok dansçı bayan önümüz hafta içerisinde karantinadan çıkacaktır. İzinlerin alınmaya başladığını ve bazı kızların şu an karantina otellerinde bulunduğunu belirtelim. Karantina süresinin 10 gün olması ve yeni gelecek olan kızların da yavaş yavaş adaya girmesi ile birlikte haziran ayında güzel bir kadro oluşturulması planlanmaktadır. Haziran sonu temmuz başlarında ise daha geniş bir kadroya ulaşılarak Kıbrıs Gece Hayatı’ nın eski günlerine dönmesi beklenmektedir.

gece kulüpleri izin ve karantina durumları

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

1 thoughts on “Gece Kulüpleri İzin Ve Karantina Durumları”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp