Kıbrıs Kulüpleri Güncel Durumlar

Kıbrıs kulüpleri güncel durumlar. Herkese merhaba sevgili kibriskulupler.com ziyaretçileri. 2021 yazında ağustos ayının ortalarına geldiğimiz şu günlerde Kıbrıs gece hayatı da en hareketli ve sıcak günlerini yaşamaktadır. Geçtiğimiz günlerde pandemi süreci ile ilgili yeni kararlar açıklanmıştır. Alınan kararlar doğrultusunda yine gece kulüpleri ve eğlence mekanlarına bazı kısıtlamalar getirilmiştir. Buna rağmen aşı ve test oranlarının yükselmesi ile birlikte gece hayatı oldukça hareketli geçmeye devam etmedir. Bu yazımızda güncel durumları ve gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Sorularınız için whatsapp destek hattımızdan günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz.

kıbrıs kulüpleri güncel durumlar

Kıbrıs Kulüpleri Güncel Durumlar

Pandemi nedeniyle alınan yeni kararlar doğrultusunda, 18.08.2021 tarihinden itibaren ülkelere göre renk kodları uygulaması devreye girecektir. Renk kodlarının her hafta güncelleneceği açıklanmıştır. Renk kodları ile ilgili detaylı bilgileri KKTC Sağlık Bakanlığı web sitesinden takip edebilirsiniz. Türkiye turuncu kategoride olduğu için aşı programını tamamlayan veya hastalığı geçirmiş olan kişiler yalnızca son 72 saatte yapılmış pcr testi ile karantinasız giriş yapabilmektedir. Aşı programı tamamlanmamış veya daha önce hastalığı geçirmemiş kişiler için ise karantina süresi 5 gün olarak belirlenmiştir.

Gece Kulüpleri, barlar, diskolar ve gazinolara aşısız girişler yasaklanmıştır. Bu kararın ne kadar süreceği henüz belli olmasa da bu sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler için olumsuz bir gelişme olmuştur. Bu işletmeler pandemi sürecinin başından beri en çok olumsuz etkilenen işletmelerin başında gelmektedir. Tam normale dönmeye başlamışken böyle olumsuz bir gelişme olması her ne kadar kötü olsa da, sağlık her şeyden önce gelir. Bu yüzden verilen kararlara saygı duymak önemlidir. Rezervasyon için whatsapp hattımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Herkese sağlıklı günler dileriz.

kktc renk kodları

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp