Harem Gece Kulübü Night Club

Harem Gece Kulübü Night Club. Merhaba sevgili kibriskulupler.com ziyaretçileri. Kıbrıs Lefkoşa Alayköy bölgesindeki en eski mekanlardan birisi olan bu gece kulübü hakkında ziyaretçilerimizden pek çok soru gelmektedir. Bu nedenle gece kulübü hakkında bir tanıtım sayfası ile detaylı bilgiler verilecektir. Bu mekan en kaliteli gece kulüplerinin olduğu Alayköy bölgesinde yer almaktadır. Harem ismi Osmanlı İmparatorluğunda saraylarda genellikle iç avluya bakacak bir şekilde planlanan, hane kadınlarının yabancı erkeklerle karşılaşmadan günlük hayatlarını sürdürdükleri kısımdır. Mekanın ismi buradan gelmektedir.

Harem Night Club Gece Kulübü

Harem Gece Kulübü Night Club

  • Harem Night Club Konumu: LefkoşaAlayköy
  • Şehir Merkezlerine Mesafesi: Lefkoşa: 11 km, Girne: 33 km
  • Havaalanına Olan mesafesi: 35 km, yaklaşık 30 dakika
harem gece kulübü night club 1

Tüm sektörlerde olduğu gibi gece hayatı ve eğlence mekanları da korona virüs pandemisinden etkilenmiştir. Harem Gece Kulübü gibi Kuzey Kıbrıs’ın en eski ve köklü kulüpleri 2021 yazına çok daha hareketli şekilde başlayacaktır. Ağırlıklı orak Rus, Ukrayna, Moldova kızları bu mekanda dans performansları sergilemektedir. Saat 21:00 ve 01:00 arasında özel dans şovları yapılmaktadır. Bu saatler arasında dilerseniz ateşli dans gösterilerini izleyebilir, dilerseniz saatlik seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ayrıca kaldığınız otele de servisimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve kataloglar için lütfen whatsapp destek hattımızdan iletişime geçiniz.

Eğlenceye Kaldığı Yerden Devam

harem gece kulübü night club 2

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte gece kulüpleri de hareketli bir çalışma içerisine girmiştir. Bu nedenle 2021 yazında gece hayatının çok daha renkli ve hareketli geçeceğini söyleyebiliriz. Bu sene kış aylarında da geçen sene olduğu gibi covid19 salgınından dolayı birçok kısıtlama yapıldı. İlk başta eğlence yerleri kapatıldı. Daha sonrasında uçuşların durması, uzun ve pahalı karantina süreçleri, sokağa çıkma yasakları gibi pek çok problem yaşanmıştır. Aşı konusundaki yeni gelişmelerle birlikte pandemi sürecinin yaz aylarından itibaren sona ereceği ve gece eğlencelerinin de kaldığı yerden devam etmesi beklenmektedir. Özellikle Türkiye’den bize mesaj gönderen ziyaretçilerimiz Kıbrıs gece hayatındaki sınırsız eğlencelere olan özlemlerini sıklıkla dile getirmektedir. Tabi ki kesin bir bilgi verememekle birlikte gelişmelerden görüldüğü kadarı ile 2021 yazından itibaren eski günlere dönülmesi beklendiğini belirtiyoruz. Herkese sağlıklı eğlenceler.

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp