Biyax Gece Kulübü Night Club

Biyax Gece Kulübü Night Club. Gece kulübü tanıtım içeriklerimiz devam ediyor. Bu sefer çok özel bir kulübün tanıtımı yapılacaktır. Siz değerli ziyaretçilerimizden sıklıkla gelen sorular, en iyi gece kulübü hangisi, en popüler gece kulüpleri hangileri, en güzel kızlar hangi gece kulübünde gibi sorular olmaktadır. Bu sorulara yanıt ararken unutulmaması gereken önemli bir konu, kızların 6 ayda bir değişmesidir. Bunun yanında pandemi sürecinden sonra da birçok mekanda değişiklikler olacağı aşikardır. sizlere en güncel bilgileri iletebilmemiz için whatsapp destek hattımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Biyax Night Club Gece Kulübü
Biyax Night Club Gece Kulübü

Biyax Gece Kulübü Night Club

  • Biyax Night Club Konumu: LefkoşaAlayköy
  • Şehir Merkezlerine Mesafesi: Lefkoşa: 13 km, Girne: 34 km
  • Havaalanına Olan mesafesi: 36 km, yaklaşık 30 dakika
kıbrıs gece kulüpleri biyax night club
kıbrıs gece kulüpleri biyax night club

En Kaliteli Gece Kulüpleri

Biyax gece kulübü, Kuzey Kıbrıs’ta en kaliteli gece kulüpleri arasında yer almaktadır. Gece kulüpleri listesi için tıklayınız. Türkiye’nin birçok şehrinden gelen misafirlerimize gece hayatı konusunda kapsamlı bir rehberlik sağlamaya devam ediyoruz. Ayrıca whatsapp üzerinden gelen tüm mesajları da en kısa sürede yanıtlayarak ziyaretçilerimizin aklındaki tüm soru işaretlerini gideriyoruz. Bu arada gece kulüplerinde çalışan dansçı kızlar dünyanın farklı ülkelerinden yasal olarak çalışmaya gelirler. Çalışma süreleri genellikle 6 ay olup, bu süre sonunda ülkeden ayrılırlar. Bu nedenle kataloglar devamlı değişmekte ve güncellenmektedir. Düzenli olarak devlet hastanesinde sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Kıbrıs’a geldiğiniz zaman gece kulüplerindeki hizmetlerden en iyi şekilde faydalanabilmek için siz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Katalog, rezervasyon, ulaşım, transfer gibi tüm konularda kişiye özel çözümler sunulmaktadır.

kıbrıs night club biyax gece kulübü

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp