Hanedan Gece Kulübü Night Club

Hanedan Gece Kulübü Night Club. Merhaba sevgili kibriskulupler.com ziyaretçileri. Web sitemizde Kıbrıs gece hayatı ve eğlence mekanları hakkında yeni ve güncel bilgiler paylaşmaya devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi covid19 ikinci dalga gelmesiyle ülkeler arası ve şehirler arası seyahatlerde bir çok kısıtlamalar olmuştur. Bunun ardından en başta eğlence mekanları olmak üzere sırayla birçok işletme geçici olarak kapanmış, ardından birçok yerde sokağa çıkma yasakları gündeme gelmiştir. Bu süreç içerisinde bazı mekanlar kapatılmış, bazıları ise el değiştirerek önümüzdeki süreçte farklı isimlerle faaliyete başlayacaktır. Biz de bu süreci takip ederek yeni gelişmeler oldukça web sitemizden güncel olarak paylaşım yapmaktayız. Web sitemizi takipte kalarak güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bloğumuzda yazılan bazı bilgiler zaman içerisinde değişiklik gösterebileceğinden dolayı anlayışınızı rica ediyoruz. Whatsapp destek hattımızdan mesaj göndererek sorularınızı sorabilirsiniz. Mesajlara en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır.

Hanedan Night Club Gece Kulübü

Hanedan Gece Kulübü Night Club

  • Hanedan Night Club Konumu: LefkoşaAlayköy
  • Şehir Merkezlerine Mesafesi: Lefkoşa: 11 km, Girne: 33 km
  • Havaalanına Olan mesafesi: 35 km, yaklaşık 30 dakika
hanedan gece kulübü night club 2

Hanedan gece kulübü ismi Osmanlı zamanında kullanılan bir kelimeden gelmektedir. Hanedan; Bir dizi hükümdar veya devlet adamının dahil olduğu geniş ve nüfuzlu sülale anlamına gelmektedir. Birbirinden güzel dansçı kızlar etrafınızda dans ederken kendinizi hükümdar gibi hissedeceksiniz. Özellikle gece 21:00 ile 01:00 saatleri arasında yapılan dans şovları aklınızı başınızdan alacak. Ayrıca saatlik ve gecelik programlar, bulunduğunuz yere servis gibi seçenekler de bulunmaktadır. Kişiye özel bir şekilde hazırlanan programlarla hayalinizdeki geceyi yaşayabilirsiniz. Rezervasyon ve transfer işlemleri de yapılmaktadır. Katalogları görmek için günün her saatinde mesaj gönderebilirsiniz.

hanedan gece kulübü night club 1

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp