Lipstick Gece Kulübü Night Club

Lipstick Gece Kulübü Night Club. Merhaba sevgili kibrisklupler.com ziyaretçileri. Kıbrıs gece hayatı konusunda bir rehber olarak sürekli ziyaret edilen web sitemizde, whatsapp üzerinden gelen sorulara da anında cevap vermekteyiz. Özellikle Türkiye’den gelen ziyaretçilerimiz doğru bilgilere ulaşmak için sıklıkla mesaj göndermektedir. Sizin de sormak istedikleriniz varsa sağ altta bulunan buton aracılığı ile bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. Bu yazımızda yine çok kaliteli bir mekan olan Lipstick hakkında tanıtım yapılacaktır. Alayköy bölgesinde bulunan bu gece kulübü birbirinden güzel özenle seçilmiş dansçı kızlarıyla ünlenmiştir. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız Lipstick saatlik seçeneğini de mutlaka denemelisiniz.

Lipstick Night Club Gece Kulübü

Lipstick Gece Kulübü Night Club

  • Lipstick Night Club Konumu: LefkoşaAlayköy
  • Şehir Merkezlerine Mesafesi: Lefkoşa: 11 km, Girne: 30 km
  • Havaalanına Olan mesafesi: 36 km, yaklaşık 30 dakika
lipstick gece kulübü night club 1

Lipstick Gece Kulübü, kaliteli ve nezih bir ortam sunmasının yanı sıra, her biri birbirinden güzel ve özenle seçilmiş dansçı kızlarından dolayı da çok tercih edilen bir kulüp olmayı başarmıştır. Mekanda bulunan kalite ses ve ışıklandırma çok iyi dizayn edilmiştir. Özel ve farklı bir atmosfer yaşatan ortamda kızların direk dansını izleyebileceğiniz gibi, dilerseniz özel odalarda saatlik seçeneğini de düşünebilirsiniz. Ayrıca dans şovları bitiminde gecelik özel programlar da mevcuttur. Bunun yanında bulunduğunuz yere servisimiz de mevcuttur. Kıbrıs gece eğlenceleri çok yakında eski ihtişamına kavuşarak yeniden başlayacaktır. Bu süreç içerisinde mekanlardaki gelişmeler ve değişimler sürekli olarak güncellenecek ve ziyaretçilerimizin doğru bilgilere kolayca ulaşabilmesi sağlanacaktır. Yayınlanan bilgiler kısa zaman aralıklarında değişiklik gösterebileceği için en doğru bilgileri mesaj göndererek sormaktan çekinmeyiniz. Herkese sağlıklı günler dileriz.

lipstick gece kulübü night club 2

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp