Golden Girls Gece Kulübü Night Club

Golden Girls Gece Kulübü Night Club. Mehaba sevgili kibriskulupler.com ziyaretçileri. Bu yazımızda Girne Gece Kulüpleri arasındaki en popüler mekanlardan birisi olan Golden Girls Night Club hakkında tanıtım yapılacaktır. İsminin anlamı altın kızlar olan bu gece kulübünde, oldukça güzel ve birbirinde seksi dansçı kızlar ateşli dans gösterileri sergilemektedir. İsminin hakkını vererek en güzel altın gibi kızlar adeta özenle seçilmektedir. 2004 yılından beri faaliyet göstermekte olup köklü kulüplerden bir tanesidir. Ses ve ışıklandırma sistemi çok başarılıdır. Bu yüzden oldukça hareketli bir atmosferi vardır. Alkollü – alkolsüz çok zengin içecekler olan bar kısmında ise farklı ve özel kokteylleri deneyimleyebilirsiniz. Gece eğlencelerinin sınırsız bir şekilde yaşandığı bu gece kulübünde rezervasyonun yaptırmak için whatsapp destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Golden Night Club Gece Kulübü

Golden Girls Gece Kulübü Night Club

  • Golden Girls Night Club Konumu: Girne – Güzelyalı
  • Şehir Merkezlerine Mesafesi: Lefkoşa: 45 km, Girne: 22 km
  • Havaalanına Olan mesafesi: 60 km, yaklaşık 60 dakika
golden girls gece kulübü night club 1

Özenle Seçilmiş Altın Kızlar

Kızlarının güzelliğiyle ön plana çıkan bu gece kulübü isminin hakkını vererek özenle seçilmiş güzellikte dansçı kızlar çalıştırmaktadır. Kıbrıs gece kulüplerinde çalışan dansçı kızlar yasal statüde çalışanlar olup, dünyanın farklı ülkelerinden gelmektedir. Başta Rusya, Ukrayna, Moldova olmak üzere daha farklı ülkelerden de güzel bayanlar Kıbrıs’a gelmektedir. Düzenli olarak sağlık kontrolleri de yapılmaktadır. Kişiye özel saatlik veya gecelik program seçenekleri mevcuttur. Ayrıca elit müşterilerimiz bulundukları yere transfer talep ederek farklı eğlence organizasyonları da yapılabilmektedir. Web sitemizdeki bilgiler sürekli güncellenmekte ve yeni gelişmeler oldukça sitemize eklenmektedir. Sormak istediğiniz sorular için whatsapp destek hattımız günün her saatinde aktif durumdadır. Katalog, rezervasyon, ulaşım, taksi transfer çözümlerimiz mevcuttur. Ayrıca katalog taleplerinizi de mesaj yoluyla bildirebilirsiniz. Herkese sağlıklı günler dileriz.

golden girls gece kulübü night club 2

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp