Dolls Gece Kulübü Night Club

Dolls Gece Kulübü Night Club. Eski ismiyle Nane’s Gece Kulübü Night Club olarak bilinen mekandır. Alayköy bölgesinin sevilen gece kulüplerinden bir tanesidir. Farkı uyruklardan özenle seçilmiş dansçı kızların ateşli dans gösterilerini izleyebileceğiniz kaliteli bir gece kulübüdür. kibriskulupler.com ziyaretçilerimiz, Nane’s Gece Kulübü olarak arama yaparken kafa karışıklığı yaşamakta ve doğru bilgiye ulaşamamaktadır. Nane’s gece kulübü ismi değişerek Dolls Night Club olmuştur. Bu mekanın ismi oyuncak bebekler anlamına gelmektedir. Siz de kızların güzelliğini gördüğünüz zaman gerçek olduklarına inanamayabilirsiniz. Adeta oyuncak barbi bebekler gibi harika güzellikte olan dansçı bayanlar oldukça ilgili ve güler yüzlüdür. Gece dans şovlarında saat ilerledikçe eğlence tavan yapmaktadır. Siz de bu sınır tanımayan eğlenceye şahit olmak istiyorsanız whatsapp destek hattından rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Dolls Night Club Gece Kulübü

Dolls Gece Kulübü Night Club

  • Dolls Night Club Konumu: LefkoşaAlayköy
  • Şehir Merkezlerine Mesafesi: Lefkoşa: 16 km, Girne: 36 km
  • Havaalanına Olan mesafesi: 40 km, yaklaşık 35 dakika
dolls nanes gece kulübü night club 2

Nane's Gece Kulübünün Yeni İsmi Dolls

Dolls Gece Kulübünü eski adı olan Nane’s Night Club olarak bilen ve o şekilde arama yapan eski müşterilerimiz, bu konuda kafa karışıklığı yaşamaktadır. Bu konuyu aydınlığa kavuşturmak için Nane’s isminin Dolls olarak değiştiğini belirtmekte fayda vardır. İsminin anlamı oyuncak bebek anlamak gelmektedir. Farklı uyruklardan özenle seçilmiş bayanların güzelliğini görünce nedenini daha iyi anlayabilirsiniz. Adeta oyuncak barbi bebek gibi güzel olan kızların gerçek olduğuna inanamayabilirsiniz. Web sitemizde kulüpler hakkındaki güncel değişikliklerle ilgili sürekli yeni içerikler eklenmekte ve güncellemeler yapılmaktadır. Gece hayatı konusunda bilgilendirici bir kaynak durumunda olan web sitemiz, gece hayatı konusunda bir çok konuya ışık tutmaktadır. Güncel gelişmelerden haberdar olmak isteyen ziyaretçilerimiz için bir rehber vazifesi görmektedir. Detaylı bilgi için whatsapp destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

dolls nanes gece kulübü night club 2

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp