Faraon Gece Kulübü Night Club

Faraon Gece Kulübü Night Club. Merhaba sevgili kibriskulupler.com ziyaretçileri. Alayköy bölgesinde bulunan gece kulüpleri en güzel kızların bulunduğu en kaliteli gece kulüpleri olma şöhretini korumaktadırlar. Bu yzımızda ise, bu mekanlardan bir tanesi olan Faraon Night Club hakkında güncel ve detaylı bilgiler verilecektir. Öncelikle kulübün isminin anlamı Rumence dilinde firavun anlamına gelmektedir. Firavun kelimesi ise antik mısırda en büyük hükümdarlara verilen isimdir. Sınırsız eğlencenin tavan yaptığı hareketli bir ortamı bulunmaktadır. Dünyalar güzeli dansçı kızlar etrafınızda ateşli danslar yaparken kendinizi firavun gibi hissedebilirsiniz. Bu kulüpteki kızlar direk dansında oldukça yeteneklidir. Bu yüzden heyecanlı dakikalar ve çılgın eğlenceler yaşanmaktadır. Siz de rezervasyon yaparak yerinizi ayırmak için whatsapp destek hattımızdan günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz.

Faraon Night-Club Gece Kulübü

Faraon Gece Kulübü Night Club

  • Faraon Night Club Konumu: LefkoşaAlayköy
  • Şehir Merkezlerine Mesafesi: Lefkoşa: 15 km, Girne: 35 km
  • Havaalanına Olan mesafesi: 35 km, yaklaşık 30 dakika
faraon gece kulübü night club 1

Hükümdarlara Yakışır Bir Eğlence

Faraon kelime anlamı Rumence dilinde Firavun yani hükümdar anlamına gelmektedir. Hükümdarlara yakışır bir eğlence yaşamak için whatsapp destek hattımızdan rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Faraon Night Club ile ilgili sormak isteğiniz sorular varsa günün her saatinde mesaj gönderebilirsiniz. Covid19 tedbirleri kapsamında kulüplerin çalışma tarihleri ve saatleri değişiklik gösterebildiğinden dolayı en güncel bilgilere mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Yeni gelişmeler oldukça web sitemiz sürekli olarak güncellenmektedir. Kıbrıs Gece Kulüpleri ve diğer eğlence mekanları hakkında her türlü içeriği web sitemizde bulmanız mümkün. Taksi transfer, katalog bilgileri gibi konularda da detaylı bilgi alabilirsiniz. 2021 yaz aylarında eski günlere dönülmesi beklenmektedir. Herkese sağlıklı günler dileriz.

faraon gece kulübü night club 2

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp