Kıbrıs Gece Kulüpleri Açılıyor

Kıbrıs gece kulüpleri açılıyor. 2 hafta önceki Kıbrıs Gece Kulüpleri Açılma Tarihi yazımızda kulüplerin Mayıs ayı içerisinde açılacağını siz değerli ziyaretçilerimize ilk biz duyurmuştuk. Belirtmiş olduğumuz gibi gece kulüpleri açılma tarihi Mayıs ayının ilk haftasında netlik kazanmıştır. Son günlerde medyada kulüplerin açılma kararının iptal edilmesiyle ilgili bazı haberler yapılmıştır. Bu tür haberlerin bir yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını ve işin aslı bilinmeden haber yapıldığını yine belirtmek isteriz. Kıbrıs gece kulüpleri ile ilgili en güncel ve doğru bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı yanıtlamak için whatsapp destek hattımız sürekli aktiftir.

kıbrıs gece kulüpleri açılıyor

Kıbrıs Gece Kulüpleri Açılıyor

Son günlerde medyada gece kulüplerinin açılması ile ilgili bazı asılsız haberler yayınlanmıştır. Bu haberlerin arkasından da Kıbrıs gece kulüpleri açılmayacak mı ? Açılma kararı iptal mi oldu ? Kesin tarih belli oldu mu ? Gibi sorular gündeme gelmiştir. Aslında kararın iptal olduğu ile ilgili haberler küçük bir yanlışlıktan dolayı ortaya çıkmıştır. Gece kulüpleri açılış tarihi 27.05.2021 olarak belirlenmesine rağmen bazı açıklamalarda tarih yanlış yazılarak 17.05.2021 olarak açıklanmıştır. Bu durumun netlik kazanması için de 09.05.2021 sayılı resmi gazetede düzeltme olarak yayınlanmıştır. Bu yayın yanlış anlaşılarak açılma kararının iptal olduğu şeklinde yorumlanmıştır. Ancak kulüplerin kesin açılış tarihi 27.05.2021 olup, bu konuda herhangi bir değişiklik olmamıştır. Siz değerli ziyaretçilerimizin doğru bilgiye ulaşabilmesi için bu konuyu yakından takip ederek güncel bilgileri size ulaştırmaya devam ediyoruz. Özel sorularınız için whatsapp destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Katalog, Rezervasyon, VIP Transfer hizmetleri için ulaşabilirsiniz. Herkese sağlıklı günler dileriz.

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp