Five Star Gece Kulübü Night Club

Five Star Gece Kulübü Night Club. Merhaba sevgili kibriskulupler.com ziyaretçileri. Bu yazımızda Kuzey Kıbrıs’ın kaliteli gece kulüplerinden Five Star Night Club mekanının tanıtımını yapıyoruz. Bu mekan isminin anlamı olan 5 yıldızın hakkını vererek 5 yıldızlı bir hizmet vermektedir. 2016 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden faaliyet göstermektedir. Canlı müzik, direk dansı, kucak dansı, harika bayanları ile çılgın eğlenceler yaşanmaktadır. Bar kısmında da çok başarılı olan gece kulübünde çeşitli özel kokteyl servisleri yapılmaktadır. Siz de çılgın eğlencelere katılarak unutulmaz bir gece yaşamak istiyorsanız whatsapp destek hattımızdan rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. 

Five Star Night Club Gece Kulübü

Five Star Gece Kulübü Night Club

  • Five Star Night Club Konumu: Güzelyurt
  • Şehir Merkezlerine Mesafesi: Lefkoşa: 38 km, Girne: 55 km
  • Havaalanına Olan mesafesi: 58 km, yaklaşık 55 dakika
five star gece kulübü night club 1

Beş Yıldızlı Eğlence Mekanı

Gece eğlencelerinde isminin hakkını hakkını vererek 5 yıldızlı bir hizmet anlayışı sunan Five Star Gece Kulübü, Faaliyete başladığı 2016 yılından bu yana en popüler kulüplerden birisi olmayı başarmıştır. Güzelyurt bölgesinin en popüler gece kulüplerinden birisi konumundadır. Çeşitli güzellikte dansçı kızları ile de tercih sebebi olmaktadır. Özellikle 21:00 ile 01:00 arasında yapılan dans şovları ile eğlence saat ilerledikçe eğlence zirveye doğru tırmanmaktadır. Wb sitemizdeki bilgiler sürekli güncellenmekte olup, covid19 tedbirleri kapsamında kulüplerin açılış tarihleri, çalışma saatleri gibi konular değişiklik gösterebilmektedir. En güncel bilgiyi edinmek için whatsapp destek hattımızdan sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca katalog talebi, rezervasyon ve taksi transfer konularında da çeşitli çözümlerimiz bulunmaktadır. Eğlencenin tadını çıkarmak için siz de kişiye özel bir program yaptırarak geri kalan tüm detayları bize bırakabilirsiniz. Size sadece eğlencenin tadını çıkarmak kalır.

five star gece kulübü night club 2

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp