Magosa Gece Hayatı Kulüpler

Magosa gece hayatı kulüpler. Kıbrıs gece kulüpleri hakkında güncel ve detaylı bilgiler paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Magosa gece hayatı kulüpler hakkında bilgiler yer alacaktır. Öncelikle Magosa gece kulüpleri Lefkoşa bölgesindeki kulüplerin  biraz gerisinde kaldığını belirtmekte fayda var. Mesafeyi sorun etmeyenler için Lefkoşa Alayköy gece kulüpleri en iyileridir denilebilir. Magosa bölgesinde 6 civarında gece kulübü vardır ve şehir merkezine oldukça yakın yerlerdedir. Bu sayı zaman içinde değişiklik gösterebildiği için iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

magosa gece hayatı kulüpler

Magosa Gece Hayatı Kulüpler

Magosa bölgesindeki gece kulüplerini araştırırken en çok sorulan soru, en iyi kulüp hangisi sorusudur. Özellikle Bafra otellerinde veya Magosa’nın çeşitli bölgesindeki otellerde kalan ziyaretçiler otelde program talep etmektedir. Bu durumda tüm mekanların kataloglarına bakarak seçim yapmak en doğrusudur. Bunun nedeni zaman zaman farklı kulüplerde birbirinden güzel kızlar olabilmesidir. Mekan ve eğlence olarak bakıldığında ise en en popüler kulüpler Casablanca Night Club ve Gold Night Club Gece Kulübü denilebilir.

Casablanca Night Club Gece Kulübü

Casablanca Night Club, Gazimağsa’da Mutluyaka bölgesindedir. Salamis Otel veya Palm Beach Hotel misafirleri için konum olarak oldukça uygundur. Lefkoşaya yaklaşık 50 kilometre mesafededir. Ayrıca Magosa’nın en popüler gece kulüplerinden birisidir. Mekanda içkinizi yudumlayarak dans gösterileri eşliğinde eğlenebilirsiniz. Casablanca gece kulübü katalog ve rezervasyon için iletişime geçiniz.

Gold Night Club Gece Kulübü

Magosa bölgesindeki bir diğer popüler mekan olan Gold Night Club, Tuzla bölgesinde yer almaktadır. Lefkoşaya yaklaşık 58 km mesafededir. Oldukça kaliteli ve ilgili bir mekandır. Kızların dans şovları ve kişiye özel ateşli danslar çok başarılı bir atmosferde yapılmaktadır. Gold gece kulübü hakkında ulaşım, katalog, rezervasyon gibi bilgiler için günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz.

Hasan Baba Night Club Gece Kulübü

Hasan Baba Night Club Magosa bölgesinde diğer kulüplerden farklı ismiyle dikkat çeken bir gece kulübüdür. Gazimağusa – Tuzla bölgesinde bulunan mekan Lefkoşa’ya yaklaşık 58 km mesafededir. Ayrıca plajlara da yakın olduğu için yazın kızlarla deniz eğlencelerinde de tercih edilmektedir. Kişiye özel program yaparak ulaşım, plaj ve otel gibi ayarlamaların tümünü önceden planlayabilirsiniz.

White House Night Club Gece Kulübü

White House Night Club Gazimağusa – Mutluyaka bölgesinde bulunmaktadır. Lefkoşaya yaklaşık 51 km mesafededir. Saat 21:00 dan itibaren açılan mekanda 21:00 ve 01:00 arası dans şov gösterileri yapılmaktadır. Saat ilerledikçe ortam daha çok ısınmaktadır. Saatlik, gecelik ve kişiye özel VIP programlar için whatsapp hattımızdan iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Melekler Night Club Gece Kulübü

Melekler Night Club Magosa – Tuzla bölgesindedir. İsmini birbirinden güzel dansçı meleklerinden alan bu gece kulübündeki kızları gördüğünüz zaman kendinizi cennette hissedeceksiniz. Kataloglardan beğendiğiniz meleklerin adresinize transfer edilmesi için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca dans şovları ve kaliteli hizmet anlayışıyla oldukça elit bir mekandır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Antik Night Club Gece Kulübü

Antik Night Club Magosa – Tuzla bölgesinde yer almaktadır. Ayrıca hava alanına olan mesafesi yaklaşık 48 km dir. Ulaşım konusunda destek almak için whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Dans şov saatleri 21:00 ve 01:00 arasındadır. Ayrıca bu saat aralığında saatlik seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Antik gece kulübü Magosa bölgesinin en köklü kulüplerinden birisidir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp