Kıbrıs Prenses Gece Kulübü Açıldı

Kıbrıs Prenses Gece Kulübü Açıldı. Kıbrıs’taki birbirinden kaliteli gece kulüpleri arasına bir yenisi daha eklenmiştir. Bir süredir merakla beklenen bu yeni mekan, faaliyete geçmiş durumdadır. Geçtiğimiz 2021 yılının ocak ayında yine bu mekan ile ilgili bir yazı yayınlamıştık. Buraya tıklayarak bakabilirsiniz. Vip odaları, havuzu ve muhteşem dans gösterileri ile gece hayatında unutulmaz geceler yaşamak isteyenler için şimdiden önemli bir mekan olmuştur. Katalog, rezervasyon ve detaylı bilgi almak için günün her saatinde whatsapp destek hattımızdan mesaj gönderebilirsiniz. Mesajlara en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır.

prenses gece kulübü kıbrıs gece kulüpleri

Kıbrıs Prenses Gece Kulübü Açıldı

  • Prenses Night Club Konumu: LefkoşaAlayköy
  • Şehir Merkezlerine Mesafesi: Lefkoşa: 16 km, Girne: 36 km
  • Havaalanına Olan mesafesi: 40 km, yaklaşık 35 dakika

Geçtiğimiz pandemi döneminde oldukça zor dönemler geçiren Kıbrıs gece kulüpleri, son zamanlarda eski hareketli günlerine dönmeye başlamıştır. Yeni mekanların da açılmaya başlaması ile birlikte gece hayatında eskisi gibi renkli ve heyecanlı dakikalar yaşanacağının sinyalleri verilmeye başlamıştır. Dans salonu etkileyici tasarımı ile dikkat çekmektedir. Havuz başındaki unutulmaz ortamlar yaşayabilirsiniz. Alayköy’ de gece kulüpleri bölgesinde olan bu mekan, Lefkoşa’ ya 16 km, Girne’ye ise 36 km mesafede bulunmaktadır. VIP Transfer seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi için whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp