Kıbrıs Katalog Kulüp Fiyatları

Kıbrıs katalog kulüp fiyatları 2022. Yaz aylarının en coşkulu şekilde geçtiği bu dönemde, gece hayatı da oldukça hareketli geçmektedir. Yeni açılan mekanlar, yeni gelen dansçı kızlar ve daha bir çok bilgiyi güncel olarak aktarmaya devam ediyoruz. Kataloglarda ve fiyatlarda yapılan son değişiklikler güncellenmiştir. Siz de Kıbrıs Gece Kulüpleri ile ilgili daha fazla bilgi almak, rezervasyon ve ulaşım hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, günün her saatinde whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

kıbrıs katalog kulup fiyatları 2022-1

Kıbrıs Katalog Kulüp Fiyatları

KKTC Gece Kulüplerindeki eğlenceler 2022 yazında da son hızıyla devam etmektedir. Birbirinden güzel yabancı dansçı kızlarla heyecanlı dans şovlarına şahit olabilirsiniz. Özel talepler doğrultusunda dansçı bayanlar kulüp dışında da size eşlik edebilmektedir. Bu konuda katalog, gecelik program ve ulaşım servisleri sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

kıbrıs katalog kulup fiyatları 2022-2

Kuzey Kıbrıs’ta yasal olarak faaliyet gösteren bir çok gece kulübü arasından kataloglara bakarak size özel program ile dışarda görüşme sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bulunduğunuz otele de gönderim yapılabilmektedir. Detaylar için whatsapp üzerinden iletişime geçiniz.

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

1 thoughts on “Kıbrıs Katalog Kulüp Fiyatları”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp