Freedom Gece Kulübü Night Club

Freedom Gece Kulübü Night Club. Kıbrıs gecelerinin kaliteli mekanlarından Freedom Gece Kulübü hakkında tanıtım amaçlı bilgiler yer almaktadır. Kıbrıs Freedom Night Club 2018 yılından itibaren eski adresinden taşınarak gece kulüplerinin en yoğun olduğu bölge olan Alayköy Lefkoşa bölgesinde bulunmaktadır. Ercan Havalimanından yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır. Birbirinden güzel dansçı kızları bulunan mekan kaliteli ve birinci sınıf hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir. Çok özel dans şovları ile gecenin ilerleyen saatlerinde sürpriz partilere ve şovlara hazırlıklı olun. Bu kızlar büyüleyici güzelliğiyle aklınızı başınızdan alabilir.

freedom gece kulübü night club

Freedom Gece Kulübü Night Club

  • Freedom Night Club Konumu: LefkoşaAlayköy
  • Şehir Merkezlerine Mesafesi: Lefkoşa: 11 km, Girne: 34 km
  • Havaalanına Olan mesafesi: 35 km, yaklaşık 30 dakika
Freedom Night Club Gece Kulübü

Alayköy Gece Kulüplerinin kaliteli mekanlarından olan Freedom gece kulübünde dans şovları saat 21:00 de başlayarak 01:00 da bitmektedir. Bu saatlerde dansçı kızlar sırayla dans pistine çıkarak ateşli danslar yaparlar. Gecenin ilerleyen saatlerinde masalara gelerek kişiye özel danslar yapılır. Saat ilerledikçe sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Konum ve hizmet kalitesi olarak oldukça başarılı bir mekan olup kızların ilgi alakası ve güzellikleriyle de tercih sebebi olmaktadır. Kızlar direkte dans ederken biranızı yudumlayarak arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz nezih bir ortam sunmaktadır. Müzikleri ve ses sisteminin kalitesi de ortama farklı bir atmosfer katar. Kişiye özel danslar ve sürpriz gösterilerle unutulmaz dakikalar yaşayabilirsiniz.

Kıbrıs Bayan Arkadaş

Yasal olarak KKTC‘de çalışan dansçı bayanların hepsi birbirinden güzel ve özenle seçilmektedir. Özel davetlerinizde veya turistik gezilerinizde size eşlik edebilirler. Dansçı bayanlar düzenli olarak sağlık kontrollerinden geçmektedirler. Kişiye özel program servisiyle önceden rezervasyon yaptırmanız mümkün. Görüşme saatlerini planlamak için öncelikle katalog talep ederek seçim yapmalısınız. Kataloglar arasından seçim yaparak size eşlik etmesini istediğiniz bayan hakkında bilgi alabilir, rezervasyon ve transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kıbrıs Gece Hayatında rehberlik servisi sunan internet sitemizin whatsapp hattından mesaj göndererek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Katalog bilgileri sürekli güncellenmekte ve değişmekte olup web sitemizden özel olarak iletilmektedir.

Bu web sitesinde bir çok mekanın tanıtımı yapılmakta olup sadece rehberlik ve tanıtım amacıyla bilgiler verilmektedir. Taksi, Transfer, Rezervasyon, Rehberlik, Tanıtım hizmetleri yapılmaktadır. Tanıtımı yapılan tüm mekanlar hakkında verilen bilgiler zaman içerisinde değişiklik gösterebilmekte ve sitemizde de belirli aralıklarla güncellemeler yapılmaktadır.

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp