Yakamoz Night Club Gece Kulübü

Yakamoz Night Club Gece Kulübü. Kıbrıs Gece Kulüplerinin en kaliteli mekanlarından birisidir. Girne – Çamlıbel anayolu üzerinde, Güzelyalı Caddesinde bulunan kaliteli ve nezih bir mekan. Kuzey Kıbrıs’ ta en güzel dansçı kızları görebileceğiniz mekanlardan birisi olma özelliğine sahiptir. Ateşli dans gösterileri ve gece yarısından sonra sürpriz dans şovları ile eğlenceyi sonuna kadar yaşayacağınız bir ortamı vardır. Bar ve içecek çeşitliliği de oldukça zengin olan bu mekanda alkollü-alkolsüz içecek ve meze olarak çok çeşitlidir. Girne Gece Kulüpleri arasında en çok tercih edilen mekanlardan birisidir. Sıcak Akdeniz ikliminde yaz geceleri oldukça yoğun ve hareketli olduğu için whatsapp destek hattımızdan rezervasyon yapılmasını tavsiye ederiz.

yakamoz night club gece kulübü 1

Yakamoz Gece Kulübü Night Club

  • Yakamoz Night Club Konumu: Girne – Güzelyalı
  • Şehir Merkezlerine Mesafesi: Lefkoşa: 45 km, Girne: 22 km
  • Havaalanına Olan mesafesi: 60 km, yaklaşık 60 dakika
yakamoz night club gece kulübü 2

Yakamoz Gece Kulübü Sınırsız Eğlencenin Adresi

Yakamoz Gece Kulübü ismi nerden gelir ? Bu mekanın ismi olan Yakamoz, geceleri denizde oluşan parıltı anlamına gelmektedir. 2007 yılında ‘dünyanın en güzel kelimesi’ seçilen bu Türkçe kelime, mekan ismi için oldukça hoş ve özel olmuştur. Çalışanların ilgisi ve güleryüzlü ortamı mekanın artılarındandır. Ayrıca Kıbrıs gece kulüpleri arasında en güzel dansçı kızların bulunduğu kulüplerden birisidir. Dansçı kızların fotoğrafları ve kataloglar için whatsapp destek hattımızdan sorularınızı sorabilirsiniz. 

2021 yılının yaz aylarında eğlence hayatı da normale dönmeye başlamıştır. İlerleyen günlerde kısıtlamaların ve karantinaların azalması ile birlikte eskisinden daha renkli bir gece hayatı olacağı düşünülmektedir. Kıbrıs Gece Hayatı eğlencelerini kaçırmamak için bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Herkese sağlıklı günler dileriz.

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp