Rio Gece Kulübü Night Club

Rio Gece Kulübü Night Club. Kuzey Kıbrıs gece hayatının en kaliteli mekanlarını tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda yine çok özel bir mekan olan Rio Night Club hakkında detaylı bilgiler verilecektir. Alayköy bölgesinde yerleşim yerlerinden uzak ve sakin bir konumda bulunan kaliteli bir mekandır. Oldukça üst seviye ses ve ışıklandırma sistemi eşliğinde içkinizi yudumlarken dans gösterilerini izleyebileceğiniz nezih bir ortam sunmaktadır. Çalışanları ve personelin ilgi alakası dolayısıyla da çok tercih edilen bir mekan olmaktadır. Rezervasyon için whatsapp hattımızdan mesaj göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

rio-gece-kulübü-night-club-dış-çekim
rio-gece-kulübü-night-club-dış-çekim

Rio Gece Kulübü Night Club

  • Rio Night Club Konumu: LefkoşaAlayköy
  • Şehir Merkezlerine Mesafesi: Lefkoşa: 11 km, Girne: 33 km
  • Havaalanına Olan mesafesi: 35 km, yaklaşık 30 dakika
rio-gece-kulübü-night-club-iç-çekim1
rio-gece-kulübü-night-club-iç-çekim1

Kuzey Kıbrıs Lefkoşa Alayköy bölgesinde bulunan birbirinden kaliteli gece kulüplerinin tanıtım yazıları, resim ve videoları sürekli güncellenmeye devam edecektir. Web sayfamızı facebook, instagram gibi sosyal ağlardan ve youtube üzerinden de takip edebilirsiniz. Gece kulüpleri videoları zamanla youtube sayfasında paylaşılmaya devam edecektir. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

rio-gece-kulübü-night-club-iç-çekim2
rio-gece-kulübü-night-club-iç-çekim2

Rio Da Eğlenceyi Sonuna Kadar Yaşayın

Nezih bir ortamda ateşli dans gösterilerini izlerken içkinizi yudumlayabileceğiniz mekanda, gecenin ilerleyen saatlerinde özel şovlar da yapılmaktadır. Şov saatleri 21:00 ile 01:00 arasındadır. Bu saat aralıklarında saatlik seçeneği vardır. Saat ilerledikçe eğlencenin dozu artarak sınırsız ve heyecanlı dakikalar yaşanmaktadır. Kıbrıs gece hayatındaki sınırsız eğlenceler hakkında merak ettiğiniz her konuyu sorabilirsiniz. Web sitemizde verilen bilgiler sürekli güncellenmektedir. Gecelik ve saatlik program detayları, fiyat ve ücret bilgisi için whatsapp hattımızdan günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz.

rio-gece-kulübü-night-club-iç-çekim3

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp